ورود عضویت
منو
راهنمای صفحات
افزودن به علاقه مندی ها
ثبت نام در
تکنیک های تجربه کاربری (UX Techniques)
0 تومان
تاریخ شروع 1399/10/20
مدت زمان
40 ساعت
دسته بندی دوره
تجربه کاربری
سطح مهارت
مقدماتی
پیش نیاز
ندارد
ساعت برگزاری
شنبه ها 17:30 الی 20:00
چهارشنبه ها 17:30 الی 20:00
تکنیک های تجربه کاربری (UX Techniques)

تجربه کاربری یا همان (UX) User Experience، در واقع توجه به رفتارها و نگرش کاربران نسبت به یک سرویس یا محصول است و ارتباط مستقیمی با قابلیت‌های آن دارد. در واقع در طراحی تجربه ی کاربری از قوانین و اصول به صورت تکنیکی و تحلیل‌پذیر استفاده می‌شود تا نهایتاً خروجی بهتری برای کاربران به دست آید. بسیاری از افراد علاقه‌مند به زمینه‌ی تجربه کاربری باید به این موضوع آگاهی داشته باشند که علاقه به کاربران به تنهایی ضامن موفقیت در این حرفه نیست. تیم‌های کاری موفق در طراحی تجربه کاربری از افرادی تشکیل شده‌اند که نیاز کاربران را به خوبی درک کرده‌اند و پس از تست طراحی و بررسی دقیق مشکلات آن، در راستای پاسخگویی به نیاز افراد کسب و کار و کاربران گام بر می‌دارند. در واقع تیم‌های کاری حرفه‌ای فرآیند تجربه کاربری را منطبق با یک طرح کلی پیاده سازی کرده و پس از بررسی‌های لازم، در خصوص بهبود مستمر محصول اقدام می‌کنند.

اساتید گروه
متخصص در زمینه خود
توضیحات

این دوره‌ فرآیند محور و مفهومی، با نگاهی جامع به کلیه‌ فرآیندهای User Experience Design، به معرفی 27 متد از جدیدترین و مؤثرترین متدها برای هر یک از فازهای این فرآیندها می‌پردازد. شرکت کنندگان در این دوره با استفاده از این متدها قادر خواهند بود یک رویکرد کاربر محور نسبت به توسعه محصولات نرم افزاری جدید در پیش گیرند و از متدهای مناسب برای ارزیابی محصولات نرم افزاری موجود از دیدگاه تجربه کاربری استفاده نمایند.

ابزارهای مورد استفاده در این دوره

را می توان نام برد.

در این دوره شما می توانید با محصولات نرم افزاری جدید مطابق با مبانی اصولی User Experience Design طراحی کنید و ضمن آشنایی با متدهای فاز Discovery and Planning، از این متدها برای طراحی و توسعه محصولات نرم افزاری جدید استفاده نمایید.

در ادامه با فراگیری متدهای فاز Research، قادر به طراحی و توسعه محصولات نرم افزاری جدید مبتنی بر این متدها خواهید بود و با بهره گیری از متدهای فاز Design، طراحی و توسعه یک محصول نرم افزاری را به‌صورتی متمایز انجام دهید. همچنین با استفاده از متدهای فاز Testing and Validation در این دوره آشنا خواهید شد و در نهایت می‌توانید ارزیابی محصولات نرم افزاری موجود، طراحی و توسعه محصولات نرم افزاری جدید را به‌ صورت کاملاً حرفه‌ای انجام دهید.

مشاهده بیشتر
سرفصل دوره
معرفی مبانی تئوری UX Design
معرفی
معرفی فاز Discovery و Planning و متدهای آن
معرفی
معرفی فاز Research و متدهای آن
معرفی
معرفی فاز Design و متدهای آن
معرفی
معرفی فاز Testing و Validation و متدهای آن
معرفی
معرفی فاز Evangelism و متدهای آن
معرفی
امتیاز
5.0

خواهشمندیم با نظرات خود ما را در ارائه هرچه بهتر خدماتمان یاری فرمائید

نظرات

موفق باشید عزیزان

1399/04/25 12:19
مشاهده تمامی نظرات